İzmirim Teknik Servis, 2015 yılında İzmir’de hizmete başlamıştır. Gerek kurumsal gerekse kurumsal olmayan siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktayız. Bilgisayarlarımızda donanım problemleri, yazılımsal destek, yazıcı ve benzeri donanımların kurulumları, Format işlemleri gibi hizmetler vermekteyiz. Bunun yanında asıl amacımız sizin memnuniyetimiz. Paraya veya Zamana önem vermeden yaptığımız işi en iyi koşullarla siz müşterilerimizin beğenisine sunar ve bunun karşılığını sizden talep ederiz.

Misyonumuz


İzmirim Teknik Servis olarak hedefimiz, siz müşterilerimizin tüm donanım, yazılım, bilgi ve benzeri ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek ve bunu günün teknolojisi ve olanaklarına uygun bir biçimde sağlayarak sürdürmektir. Siz Müşterilerimizin tüm teknolojik ihtiyaçlarını ve isteklerini kendimize olarak düşünür ve bu doğrultuda en iyisini yapmaya çalışırız.

Vizyonumuz


Kullanmaya devam ettiğiniz bilgisayardan maksimum verimi almak günümüz teknolojilerinde takılmadan donmadan en güncel yazılımlarla çalışabilir hale getirmek ve yeni teknolojileri sizlerle yani müşterilerimizle tanıştırmaktır. Yeni teknolojilerle hem sisteminizi yeni teknolojilerle güncel tutarak işinizi her zaman sorunsuzca ve efektif bir biçimde kullanmak hem de işinizi en stabil hale getirmektir. Düzenli bakımlar ile sistemlerinizin sağlık durumunu maksimum düzeyde tutmak ve sistemlerinizin aksamadan sürekli çalışmasını sağlamaktır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size özel ve sonuna kadar memnun kalacağınız bir hizmet sağlamak.